Obligacje serii D wykupione

19.01.2015

Zarząd Spółki ADMIRAL BOATS SA (dalej Spółka, Emitent) informuje, że zgodnie z informacją zawartą w raporcie bieżącym nr 1/2015 z dnia 15 stycznia 2015r., w dniu dzisiejszym (19 stycznia 2015r.) dokonał wykupu obligacji wyemitowanych w ramach serii D (łącznie 3 270 szt.).
Przesunięcie wykupu obligacji serii D o jeden dzień roboczy było sytuacją niezamierzoną oraz incydentalną, niezwiązaną z kondycją Spółki.
Zarząd Emitenta oświadcza, że na obecnym etapie rozwoju Spółki emisje obligacji, poza środkami własnymi oraz kredytami bankowymi, były i pozostaną elementem strategii finansowania, przede wszystkim niezbędnych inwestycji związanych z podjęciem działalności w nowych segmentach produkcji oraz przygotowań do rozpoczęcia produkcji łodzi motorowych na sezon 2015. Spółka dokonywała w terminie wykupów obligacji już wielokrotnie (serie A, B, E, F i G). Zarząd Spółki dołoży wszelkich starań, by uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości, w tym w perspektywie terminowego wykupu obligacji serii C, H w kwietniu br.

zamknij Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej