Konferencja WallStreet 07.06.2014

30.05.2014

Zarząd ADMIRAL BOATS S.A., producenta i dystrybutora łodzi motorowych, jedynego reprezentanta polskiego przemysłu jachtowego i stoczniowego notowanego na rodzimym rynku, serdecznie zaprasza inwestorów na spotkanie, które odbędzie się w dniu 7 czerwca br. w ramach Konferencji WallStreet.

W trakcie kolacji Prezes Zarządu Pan Andrzej Bartoszewicz zaprezentuje informacje dotyczące bieżącej kondycji Spółki oraz plany rozwoju. Przedstawiciele ADMIRAL BOATS S.A. będą również do dyspozycji inwestorów przez cały czas trwania Konferencji na stoisku spółki.


Organizowana przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych Konferencja WallStreet 18, która w tym roku odbędzie się w dniach 6-8 (piątek-niedziela) czerwca 2014 r. w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu, co roku gromadzi inwestorów, spółki i przedstawicieli instytucji rynkowych wokół tematów dotyczących polskiej giełdy. Szczegóły dotyczące uczestnictwa oraz program konferencji znajdują się na stronie organizatora: www.sii.org.pl/ws18 Rejestracja obowiązkowa ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.Lucyna Górecka
lucyna.gorecka@admiralboats.com
+48 603 113 191
Pobierz plik

zamknij Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej