ADMIRAL BOATS NA KONFERENCJI WALLSTREET 18

17.06.2014

W imieniu Zarządu serdecznie dziękujemy inwestorom za zainteresowanie spółką ADMIRAL BOATS S.A. oraz obecność przy naszym stoisku w trakcie Konferencji WallStreet 18. Wydarzenie, w którym braliśmy udział jest największym spotkaniem inwestorów indywidualnych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Była to wyjątkowa okazja do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami spółki ADMIRAL BOATS S.A. - Panem Andrzejem Bartoszewiczem, Prezesem Zarządu. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem uczestników konferencji. Przeprowadziliśmy wiele
wartościowych rozmów nt. działalności spółki, strategii rozwoju oraz oferty katalogowej naszych łodzi.

O podobnych inicjatywach skierowanych do inwestorów i akcjonariuszy będziemy na bieżąco informować za pośrednictwem naszej strony internetowej www.admiral-boats.com. Zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane spotkaniem z przedstawicielami ADMIRAL BOATS S.A. do śledzenia pojawiających się aktualności.

Serdecznie gratulujemy panu Michałowi Palaczykowi, którego propozycja hasła promującego spółkę o treści „Obierz właściwy kurs na zyski” zwyciężyła w naszym konkursie, przeprowadzonym w czasie Konferencji. Nagrodą główną w konkursie był tablet marki Samsung.

Wyróżnienie otrzymał również pan Piotr Krystek, autor hasła „Jesteśmy wiatrem w żagle twojej inwestycji”, który otrzyma zaproszenie na Targi Wiatr i Woda, które odbędą się w dniach 31.07-03.08 br. w Gdyni.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za udział. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową.


Prezes Zarządu
Andrzej Bartoszewicz

zamknij Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej